Доминанта

Украина стала участницей конвенции Пан-Евро-Мед

1 февр. 2018

С 1го февраля 2018 года Украина стала участнице Региональной конвенции о пан-евро-средиземноморских преференциальных правилах происхождения.

Конвенцией устанавливаются основные положения о происхождении товаров, которые являются объектами продаж между странами участницами вышеупомянутой конвенции. 

Предполагается, что присоединение Украины к данной Конвенции увеличит конкурентоспособность украинских товаров и собственно долю таких товаров на европейских рынках, что в свою очередь увеличит вовлеченность национальных производителей в к трансрегиональному торговому обороту.

Теги:

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.