Доминанта

Украина стала участницей конвенции Пан-Евро-Мед

1 февр. 2018

С 1го февраля 2018 года Украина стала участнице Региональной конвенции о пан-евро-средиземноморских преференциальных правилах происхождения.

Конвенцией устанавливаются основные положения о происхождении товаров, которые являются объектами продаж между странами участницами вышеупомянутой конвенции. 

Предполагается, что присоединение Украины к данной Конвенции увеличит конкурентоспособность украинских товаров и собственно долю таких товаров на европейских рынках, что в свою очередь увеличит вовлеченность национальных производителей в к трансрегиональному торговому обороту.

Теги:

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.

Водій не зобов’язаний пред’являти посвідчення водія поліцейському, якщо був зупинений без належних підстав

На сьогоднішній день водій транспортного засобу не зобов’язаний надавати на вимогу поліцейського посвідчення водія, у разі якщо поліцейський зупинив того водія, який не скоював правопорушення.

Отримання ліцензії чи збирання врожаю, які зміни чекають на аграрну галузь

З 1 липня 2019 року набирає чинності Закон №2628-VІІІ від 23.11.2018 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», який зобов’язує отримувати ліцензію на право зберігання пального.