Доминанта

Упрощена процедура оформления приглашений иностранцам

29 марта 2017

16 апреля 2017 г. вступят в силу Правила оформления виз для въезда в Украину и транзитного проезда через ее территорию, утвержденные Постановлением Кабмина №118 от 1 марта 2017 г.

Документом предусмотрено значительное упрощение процедуры оформления приглашения для иностранных граждан. Теперь юридические лица могут делать приглашения на своем официальном бланке, а физические лица – с обязательным заверением у нотариуса.

До вступления в силу данного Постановления, оформление приглашения возможно было только в миграционной службе, что влекло бюрократические проволочки. Теперь, приглашая иностранца в Украину, Вам не нужно показывать справки о наличии достаточного количества денежных средств, заполнять заявления, стоять в очередях в миграционной службе.

Теги: приглашение иностранца, миграционная служба, оформление виз

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Чи потрібно ФОПу платити ЄСВ за місяці без доходу?

Кіровоградський окружний адміністративний суд став на бік фізичної особи-підприємця та дозволив йому не сплачувати податкові борги з єдиного соціального внеску за той період, протягом якого ФОП не отримував дохід.

Національний банк України скасував для бізнесу обов’язковий продаж валютних надходжень

З 20 червня 2019 року постановою НБУ від 18 червня 2019 року № 78 виключається розділ IІІ Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті,  який зобов’язував юридичних осіб продавати 30% валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку. 

Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.