Доминанта

Упрощена процедура оформления приглашений иностранцам

29 марта 2017

16 апреля 2017 г. вступят в силу Правила оформления виз для въезда в Украину и транзитного проезда через ее территорию, утвержденные Постановлением Кабмина №118 от 1 марта 2017 г.

Документом предусмотрено значительное упрощение процедуры оформления приглашения для иностранных граждан. Теперь юридические лица могут делать приглашения на своем официальном бланке, а физические лица – с обязательным заверением у нотариуса.

До вступления в силу данного Постановления, оформление приглашения возможно было только в миграционной службе, что влекло бюрократические проволочки. Теперь, приглашая иностранца в Украину, Вам не нужно показывать справки о наличии достаточного количества денежных средств, заполнять заявления, стоять в очередях в миграционной службе.

Теги: приглашение иностранца, миграционная служба, оформление виз

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.