Доминанта

Упрощено досрочное погашение кредитов от нерезидентов

11 июля 2017

Сегодня вступило в силу очередное постановление НБУ, направленное на снятие введенных в 2014-15 годах ограничений.

Согласно данного решения снимается запрет на досрочное погашение кредитов и займов, полученных резидентами от нерезидентов.

Теперь банковские учреждения смогут погашать такие кредиты раньше срока. Субъектам хозяйствования разрешено досрочно погашать указанные кредиты в случае, если акционером заемщика или нерезидента-кредитора является международная финансовая организация;

Резиденты-заемщики смогут досрочно погашать такие кредиты при условии, что нерезидентом-кредитором является банк.

*Постановление НБУ №61 от 10.07.2017 г.

Теги: НБУ, погашение кредита

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.