Доминанта

Упрощено досрочное погашение кредитов от нерезидентов

11 июля 2017

Сегодня вступило в силу очередное постановление НБУ, направленное на снятие введенных в 2014-15 годах ограничений.

Согласно данного решения снимается запрет на досрочное погашение кредитов и займов, полученных резидентами от нерезидентов.

Теперь банковские учреждения смогут погашать такие кредиты раньше срока. Субъектам хозяйствования разрешено досрочно погашать указанные кредиты в случае, если акционером заемщика или нерезидента-кредитора является международная финансовая организация;

Резиденты-заемщики смогут досрочно погашать такие кредиты при условии, что нерезидентом-кредитором является банк.

*Постановление НБУ №61 от 10.07.2017 г.

Теги: НБУ, погашение кредита

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Чи потрібно ФОПу платити ЄСВ за місяці без доходу?

Кіровоградський окружний адміністративний суд став на бік фізичної особи-підприємця та дозволив йому не сплачувати податкові борги з єдиного соціального внеску за той період, протягом якого ФОП не отримував дохід.

Національний банк України скасував для бізнесу обов’язковий продаж валютних надходжень

З 20 червня 2019 року постановою НБУ від 18 червня 2019 року № 78 виключається розділ IІІ Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті,  який зобов’язував юридичних осіб продавати 30% валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку. 

Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.