Доминанта

Усиление защиты прав адвокатов

4 авг. 2017

Советы адвокатов регионов обратились с просьбой к Совету адвокатов Украины усилить противодействие нарушениям прав адвокатов со стороны правоохранительных органов.

Предлагается, что органы местного самоуправления адвокатуры должны более жестко реагировать на несоблюдение процессуальных требований следственных действий в отношении адвокатов. В частности, в случае несообщения о проведении обысков у адвоката нужно оспаривать законность и результаты проведенных следственных действий.

 Кроме того, при изъятии адвокатских досье они должны обращаться к следственному судье с требованием открыть производство.

Надеемся, что это повысит уровень защиты адвокатов от незаконного вмешательства в их деятельность.

Теги: защита прав адвокатов, права адвокатов

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.