Доминанта

Утвержден новый Порядок ведения Реестра по возмещению НДС

25 янв. 2017

КМУ сегодня, 25.01.2017 г., утвердил новый Порядок ведения Реестра по возмещению НДС.

Настоящим порядком предусмотрено, что в течение дня в Единый публичный Реестр заявлений будут вноситься в хронологическом порядке заявления на возмещение НДС с последующей публикацией на официальном сайте Министерства финансов Украины.

На основании автоматически внесенных заявлений и будет проводиться компенсация.

Функционирование данного Реестра позволит значительно ускорить процесс возмещения НДС и сделает его более прозрачным.

Теги: возмещение НДС, Реестр заявлений, Порядок

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


«Неофіційне» працевлаштування або виїзд за кордон на «заробітки» студентів та молодих спеціалістів буде подолано?

10 жовтня 2019 року у Верховній Раді було зареєстровано законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо сприяння працевлаштуванню студентів та молодих спеціалістів, детінізації ринку зайнятості та доходів населення, зупинення відтоку українських спеціалістів за кордон)».

І знову нові досягнення!

За підсумками трьох етапів конкурсу ААУ «Адвокат року – 2019» визначено переможця у номінації адмінстративне право та процес, яким став адвокат АО «КФ «Домінанта» Цвігун Віталій.
Вітаємо його та бажаємо нових успіхів та звершень у професійній діяльності!

Податкову міліцію буде ліквідовано?

2 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроект, відповідно до якого податкову міліцію, як центральний орган виконавчої влади, має замінити Бюро фінансових розслідувань.
Метою даних змін є розділення сервісної та правоохоронної функцій податкової служби, ліквідація податкової міліції, оптимізація структури та чисельності органів, які ведуть боротьбу зі злочинами у сфері фінансів, усунення дублювання їх функцій.