Доминанта

Утвержден список контролирующих органов, на которые не распространяется мораторий

22 февр. 2018

Кабинет Министров Украины утвердил перечень органов государственного надзора (контроля), на которые не распространяется действие Закона Украины "О временных особенностях осуществления мероприятий государственного надзора (контроля) в сфере хозяйственной деятельности".

Теперь перечень органов, на которых не распространяется мораторий существенно расширен. В него вошли помимо всех органов, на которые действие моратория не распространялось в 2017 году, так же и другие структуры.

Таким образом в данный список включены все основные контролирующие органы, что практически нивелирует саму суть моратория.

Постановление №1104 от 18.12.2017 года вступает в силу с сегодняшнего дня и действует до конца 2018-го года.

Теги: мораторий на проверки, мораторий отменен?, плановые проверки

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.

Водій не зобов’язаний пред’являти посвідчення водія поліцейському, якщо був зупинений без належних підстав

На сьогоднішній день водій транспортного засобу не зобов’язаний надавати на вимогу поліцейського посвідчення водія, у разі якщо поліцейський зупинив того водія, який не скоював правопорушення.

Отримання ліцензії чи збирання врожаю, які зміни чекають на аграрну галузь

З 1 липня 2019 року набирає чинності Закон №2628-VІІІ від 23.11.2018 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», який зобов’язує отримувати ліцензію на право зберігання пального.