Доминанта

Утверждена новая редакция Положения регистрации физических лиц в Государственном реестре

13 нояб. 2017

Министерство финансов Украины приказом от 29.09.2017 г. №822 утвердило новое Положение о регистрации физических лиц в Государственном реестре физических лиц - плательщиков налогов.

Положением определен порядок и процедура регистрации и учета физических лиц в Государственном реестре, формирования и ведения Госреестра, подачи заявления об изменении данных, выдачи документа, удостоверяющего регистрацию физических лиц в реестре и т.д.

Этот приказ вступит в силу со дня его официального опубликования. Пока точная дата публикации неизвестна.

Соответственно, приказ от 10.12.2013 г. №779 "Об утверждении Положения о регистрации физических лиц в Государственном реестре физических лиц - плательщиков налогов" утратит свою силу.

Теги: реестр, физическое лицо - налогоплательщик

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.

Водій не зобов’язаний пред’являти посвідчення водія поліцейському, якщо був зупинений без належних підстав

На сьогоднішній день водій транспортного засобу не зобов’язаний надавати на вимогу поліцейського посвідчення водія, у разі якщо поліцейський зупинив того водія, який не скоював правопорушення.

Отримання ліцензії чи збирання врожаю, які зміни чекають на аграрну галузь

З 1 липня 2019 року набирає чинності Закон №2628-VІІІ від 23.11.2018 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», який зобов’язує отримувати ліцензію на право зберігання пального.