Доминанта

В ВРУ хотят исключить норму относительно освобождения потребителей от судебного сбора

30 июля 2018

У ВРУ зарегистрирован законопроект  №8607 від 13.07.2018 «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины».

В частности, предлагается внести изменения в ч. 3 ст. 22 Закона «О защите прав потребителей», а именно исключить норму об освобождении потребителей от уплаты судебного сбора по искам, которые связаны с нарушением их прав.

Целью такого законопроекта является приведение ряда законодательных актов Украины в соответствие с Законом № 2147-VIII (о внесении изменений в ХПК, ГПК, КАС и другие законодательные акты).

Теги: законопроект, потребители

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.

Водій не зобов’язаний пред’являти посвідчення водія поліцейському, якщо був зупинений без належних підстав

На сьогоднішній день водій транспортного засобу не зобов’язаний надавати на вимогу поліцейського посвідчення водія, у разі якщо поліцейський зупинив того водія, який не скоював правопорушення.

Отримання ліцензії чи збирання врожаю, які зміни чекають на аграрну галузь

З 1 липня 2019 року набирає чинності Закон №2628-VІІІ від 23.11.2018 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», який зобов’язує отримувати ліцензію на право зберігання пального.