Доминанта

В ВРУ хотят исключить норму относительно освобождения потребителей от судебного сбора

30 июля 2018

У ВРУ зарегистрирован законопроект  №8607 від 13.07.2018 «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины».

В частности, предлагается внести изменения в ч. 3 ст. 22 Закона «О защите прав потребителей», а именно исключить норму об освобождении потребителей от уплаты судебного сбора по искам, которые связаны с нарушением их прав.

Целью такого законопроекта является приведение ряда законодательных актов Украины в соответствие с Законом № 2147-VIII (о внесении изменений в ХПК, ГПК, КАС и другие законодательные акты).

Теги: законопроект, потребители

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Словосполучення «пішохід завжди правий» вже не є актуальним

На жаль, більшість пішоходів ігнорують правила дорожнього руху внаслідок чого стають винуватцями ДТП. Відтепер особи, які переходять дорогу не за правилами та стануть винними у ДТП, зобов’язані будуть нести матеріальну відповідальність за свої дії - такого висновку дійшов ВС по справі № 296/2509/16-ц від 26.11.2019.

Звільнення від оподаткування окремих операцій пов'язаних з фінансовою реструктуризацією та фінлізингом продовжать на три роки: за основу прийнято проект

4 грудня у першому читанні Верховною Радою було прийнято законопроект №2358 «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку із вдосконаленням процедури проведення фінансової реструктуризації та щодо вдосконалення оподаткування операцій фінансового лізингу».

Фальсифікацію ліків буде подолано?

Наскільки часто ми чуємо в ЗМІ або можливо, навіть самостійно стикаємось з неякісними, підробленими ліками, які слугують для хворих лише в якості «плацебо». На жаль, коли це не просто пігулка від головної болі, а ліки від тяжких захворювань з прийманням яких пов’язане життя хворого, фальсифіковані ліки можуть призвести до самих жахливих наслідків.