Доминанта

В ВРУ хотят исключить норму относительно освобождения потребителей от судебного сбора

30 июля 2018

У ВРУ зарегистрирован законопроект  №8607 від 13.07.2018 «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины».

В частности, предлагается внести изменения в ч. 3 ст. 22 Закона «О защите прав потребителей», а именно исключить норму об освобождении потребителей от уплаты судебного сбора по искам, которые связаны с нарушением их прав.

Целью такого законопроекта является приведение ряда законодательных актов Украины в соответствие с Законом № 2147-VIII (о внесении изменений в ХПК, ГПК, КАС и другие законодательные акты).

Теги: законопроект, потребители

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


«Неофіційне» працевлаштування або виїзд за кордон на «заробітки» студентів та молодих спеціалістів буде подолано?

10 жовтня 2019 року у Верховній Раді було зареєстровано законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо сприяння працевлаштуванню студентів та молодих спеціалістів, детінізації ринку зайнятості та доходів населення, зупинення відтоку українських спеціалістів за кордон)».

І знову нові досягнення!

За підсумками трьох етапів конкурсу ААУ «Адвокат року – 2019» визначено переможця у номінації адмінстративне право та процес, яким став адвокат АО «КФ «Домінанта» Цвігун Віталій.
Вітаємо його та бажаємо нових успіхів та звершень у професійній діяльності!

Податкову міліцію буде ліквідовано?

2 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроект, відповідно до якого податкову міліцію, як центральний орган виконавчої влади, має замінити Бюро фінансових розслідувань.
Метою даних змін є розділення сервісної та правоохоронної функцій податкової служби, ліквідація податкової міліції, оптимізація структури та чисельності органів, які ведуть боротьбу зі злочинами у сфері фінансів, усунення дублювання їх функцій.