Доминанта

В Минюсте представили второй законопроект Маски-шоу Стоп

14 июня 2018

Данный законопроект предполагает усиление защиты предпринимателей, которые пострадали от неправомерных действий правоохранительных органов.

Документом предусматривается механизм персональной ответственности сотрудника правоохранительных органов, в случае нарушения им прав предпринимателей.

 Процедура будет состоять из таких этапов:

- жалоба предпринимателя на действия сотрудника правоохранительных органов;

- решение суда об удовлетворении такой жалобы;

- проведение служебного расследования;

- привлечение к ответственности.

Кроме того, предложенный законопроект будет давать право заявить ходатайство о закрытии уголовного производства в случае очевидного затягивания сроков расследования правоохранителями.

Теги: маскишоустоп, бизнес, законопроект

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.