Доминанта

В Минюсте представили второй законопроект Маски-шоу Стоп

14 июня 2018

Данный законопроект предполагает усиление защиты предпринимателей, которые пострадали от неправомерных действий правоохранительных органов.

Документом предусматривается механизм персональной ответственности сотрудника правоохранительных органов, в случае нарушения им прав предпринимателей.

 Процедура будет состоять из таких этапов:

- жалоба предпринимателя на действия сотрудника правоохранительных органов;

- решение суда об удовлетворении такой жалобы;

- проведение служебного расследования;

- привлечение к ответственности.

Кроме того, предложенный законопроект будет давать право заявить ходатайство о закрытии уголовного производства в случае очевидного затягивания сроков расследования правоохранителями.

Теги: маскишоустоп, бизнес, законопроект

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Зміни в охороні прав інтелектуальної власності

12 червня 2019 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 496, згідно з якою буде істотно збільшено розмір зборів за підготовку до державної реєстрації авторського права і договорів, які стосуються права автора на твір, а також розміри зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності.

Як можуть змінитися розміри виплат при народженні дитини?

21.06.2019 року до Верховної Ради було подано  законопроект  № 10395 про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо підвищення розміру допомоги при народженні дитини).

За що будуть карати народних депутатів

21 червня 2019 року Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України".