Доминанта

В Одессе снижены ставки единого налога

10 апр. 2017

Одесский городской совет принял Решение №1599-VII от 08.02.2017 г., которым уменьшил ставки единого налога для физических лиц-предпринимателей 1-й и 2-й группы.

Так, плательщики единого налога 1-й группы  платят налог в размере 10 % от прожиточного минимума, а не от минимальной заработной платы. Для участников боевых действий и инвалидов ставка налога составляет 2%.

Физическим лицам-предпринимателям, которые являются плательщиками единого налога 2-й группы, ставку налога снизили с 20% от минимальной заработной платы до 10%.

Решение вступило в законную силу с 18.02.2017 г.

Теги: ставки налога в Одессе, снижены ставки налога, решение горсовета Одессы

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Чи потрібно ФОПу платити ЄСВ за місяці без доходу?

Кіровоградський окружний адміністративний суд став на бік фізичної особи-підприємця та дозволив йому не сплачувати податкові борги з єдиного соціального внеску за той період, протягом якого ФОП не отримував дохід.

Національний банк України скасував для бізнесу обов’язковий продаж валютних надходжень

З 20 червня 2019 року постановою НБУ від 18 червня 2019 року № 78 виключається розділ IІІ Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті,  який зобов’язував юридичних осіб продавати 30% валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку. 

Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.