Доминанта

В Одессе снижены ставки единого налога

10 апр. 2017

Одесский городской совет принял Решение №1599-VII от 08.02.2017 г., которым уменьшил ставки единого налога для физических лиц-предпринимателей 1-й и 2-й группы.

Так, плательщики единого налога 1-й группы  платят налог в размере 10 % от прожиточного минимума, а не от минимальной заработной платы. Для участников боевых действий и инвалидов ставка налога составляет 2%.

Физическим лицам-предпринимателям, которые являются плательщиками единого налога 2-й группы, ставку налога снизили с 20% от минимальной заработной платы до 10%.

Решение вступило в законную силу с 18.02.2017 г.

Теги: ставки налога в Одессе, снижены ставки налога, решение горсовета Одессы

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.