Доминанта

В Одессе снижены ставки единого налога

10 апр. 2017

Одесский городской совет принял Решение №1599-VII от 08.02.2017 г., которым уменьшил ставки единого налога для физических лиц-предпринимателей 1-й и 2-й группы.

Так, плательщики единого налога 1-й группы  платят налог в размере 10 % от прожиточного минимума, а не от минимальной заработной платы. Для участников боевых действий и инвалидов ставка налога составляет 2%.

Физическим лицам-предпринимателям, которые являются плательщиками единого налога 2-й группы, ставку налога снизили с 20% от минимальной заработной платы до 10%.

Решение вступило в законную силу с 18.02.2017 г.

Теги: ставки налога в Одессе, снижены ставки налога, решение горсовета Одессы

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Помилково чи надміру сплатили судовий збір? Ваші дії

Випадки сплати судового збору не на належний рахунок суду у результаті помилки в платіжних реквізитах є досить розповсюдженим явищем. Також інколи сплативши, платники не подають позов чи заяву, за яку було сплачено.

Що треба знати, та як необхідно діяти у разі виникнення потреби у поверненні судового збору.

Які зміни очікувати у сфері інтелектуальної власності?

У першому читанні прийнято законопроект № 2255 щодо створення національного органу інтелектуальної власності. Задля функціонування ефективної державної системи правової охорони інтелектуальної власності, запропоновано створення дворівневої системи управління нею, за якої: