Доминанта

В Украине заработают два новых реестра

9 февр. 2018

Перечень государственных реестров Украины с общим доступом дополнен двумя новыми.

Один из них – eHealth -  уже работает в тестовом режиме и содержит информацию о медицинских учреждениях, пациентах, врачах и дает возможность ввести данные деклараций пациентов. На сегодня Минздравом принято решение о продлении в 2018 году разработки электронного реестра eHealth. Надеемся, что он сделает сферу здравоохранения более прозрачной.

Второй электронный реестр касается злостных неплательщиков алиментов.  Вноситься в него будут лица, которые имеют задолженность по исполнительному производству о взыскании алиментов свыше трех месяцев. (Ранее мы писали об изменениях законодательства в данной сфере ссылка).

Теги: eHealth, неплательщики алиментов, единый реестр

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.

Водій не зобов’язаний пред’являти посвідчення водія поліцейському, якщо був зупинений без належних підстав

На сьогоднішній день водій транспортного засобу не зобов’язаний надавати на вимогу поліцейського посвідчення водія, у разі якщо поліцейський зупинив того водія, який не скоював правопорушення.

Отримання ліцензії чи збирання врожаю, які зміни чекають на аграрну галузь

З 1 липня 2019 року набирає чинності Закон №2628-VІІІ від 23.11.2018 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», який зобов’язує отримувати ліцензію на право зберігання пального.