Доминанта

В Украине заработала новая система штрафов для водителей

26 апр. 2018

Государственная служба Украины по безопасности на транспорте начала штрафовать водителей за нарушение правил перевозки грузов. Сумма штрафов составляет от 17 до 34 тысяч грн.

Так, по данным Госслужбы по безопасности на транспорте за неполный день на участке автодороги Н-24 «Благовещенское - Николаев» через Вознесенск только в период с 8 утра до 16:30 дальнобойщиков оштрафовали на сумму 8600,9 евро.

Кроме того, были составлены акты проведения проверки соблюдения требований законодательства об автомобильном транспорте при осуществлении перевозок грузов автомобильным транспортом.

Отметим, что новая система штрафов направлена на борьбу с нарушениями правил дорожного движения, а также на обеспечение гражданской безопасности в целом.

Теги: штрафы, водители, грузоперевозки

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.

Водій не зобов’язаний пред’являти посвідчення водія поліцейському, якщо був зупинений без належних підстав

На сьогоднішній день водій транспортного засобу не зобов’язаний надавати на вимогу поліцейського посвідчення водія, у разі якщо поліцейський зупинив того водія, який не скоював правопорушення.

Отримання ліцензії чи збирання врожаю, які зміни чекають на аграрну галузь

З 1 липня 2019 року набирає чинності Закон №2628-VІІІ від 23.11.2018 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», який зобов’язує отримувати ліцензію на право зберігання пального.