Доминанта

В Украине заработала новая система штрафов для водителей

26 апр. 2018

Государственная служба Украины по безопасности на транспорте начала штрафовать водителей за нарушение правил перевозки грузов. Сумма штрафов составляет от 17 до 34 тысяч грн.

Так, по данным Госслужбы по безопасности на транспорте за неполный день на участке автодороги Н-24 «Благовещенское - Николаев» через Вознесенск только в период с 8 утра до 16:30 дальнобойщиков оштрафовали на сумму 8600,9 евро.

Кроме того, были составлены акты проведения проверки соблюдения требований законодательства об автомобильном транспорте при осуществлении перевозок грузов автомобильным транспортом.

Отметим, что новая система штрафов направлена на борьбу с нарушениями правил дорожного движения, а также на обеспечение гражданской безопасности в целом.

Теги: штрафы, водители, грузоперевозки

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


«Неофіційне» працевлаштування або виїзд за кордон на «заробітки» студентів та молодих спеціалістів буде подолано?

10 жовтня 2019 року у Верховній Раді було зареєстровано законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо сприяння працевлаштуванню студентів та молодих спеціалістів, детінізації ринку зайнятості та доходів населення, зупинення відтоку українських спеціалістів за кордон)».

І знову нові досягнення!

За підсумками трьох етапів конкурсу ААУ «Адвокат року – 2019» визначено переможця у номінації адмінстративне право та процес, яким став адвокат АО «КФ «Домінанта» Цвігун Віталій.
Вітаємо його та бажаємо нових успіхів та звершень у професійній діяльності!

Податкову міліцію буде ліквідовано?

2 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроект, відповідно до якого податкову міліцію, як центральний орган виконавчої влади, має замінити Бюро фінансових розслідувань.
Метою даних змін є розділення сервісної та правоохоронної функцій податкової служби, ліквідація податкової міліції, оптимізація структури та чисельності органів, які ведуть боротьбу зі злочинами у сфері фінансів, усунення дублювання їх функцій.