Доминанта

Верховная Рада Украины приняла новые процессуальные кодексы

3 окт. 2017

Верховная Рада приняла во втором чтении и в целом президентский законопроект № 6232 «О внесении изменений в Хозяйственный процессуальный кодекс Украины, Гражданский процессуальный кодекс Украины, Кодекс административного судопроизводства Украины и другие законодательные акты».

"За" проголосовало 234 народных депутата, "против" – 47.

Как утверждают авторы, данный законопроект предусматривает целый ряд изменений, направленных на обеспечение таких принципов судопроизводства, как состязательность, диспозитивность, а также пропорциональность.

Помимо этого, предусматриваются такие изменения:

- расширение доказательных средств, механизмы обеспечения и доказательств иска;

- внедрение «электронного суда»;

- новые правила рассмотрения дел Верховным Судом;

- упрощение, а также ускорение рассмотрения несложных дел;

- обеспечение основательной подготовки и рассмотрения сложных дел;

- и другие изменения.

 Напомним, к законопроекту было подано 4384 правки. 

Теги: процессуальные кодексы, законопроект принят

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Словосполучення «пішохід завжди правий» вже не є актуальним

На жаль, більшість пішоходів ігнорують правила дорожнього руху внаслідок чого стають винуватцями ДТП. Відтепер особи, які переходять дорогу не за правилами та стануть винними у ДТП, зобов’язані будуть нести матеріальну відповідальність за свої дії - такого висновку дійшов ВС по справі № 296/2509/16-ц від 26.11.2019.

Звільнення від оподаткування окремих операцій пов'язаних з фінансовою реструктуризацією та фінлізингом продовжать на три роки: за основу прийнято проект

4 грудня у першому читанні Верховною Радою було прийнято законопроект №2358 «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку із вдосконаленням процедури проведення фінансової реструктуризації та щодо вдосконалення оподаткування операцій фінансового лізингу».

Фальсифікацію ліків буде подолано?

Наскільки часто ми чуємо в ЗМІ або можливо, навіть самостійно стикаємось з неякісними, підробленими ліками, які слугують для хворих лише в якості «плацебо». На жаль, коли це не просто пігулка від головної болі, а ліки від тяжких захворювань з прийманням яких пов’язане життя хворого, фальсифіковані ліки можуть призвести до самих жахливих наслідків.