Доминанта

Від сьогодні за огорожу до водойм потрібно платити штраф

21 февр. 2020

Від сьогодні почнуть діяти норми закону  № 233-IX  « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об'єктів для загального водокористування ».

Відтепер узбережжя морів, лиманів у межах пляжних зон та узбережжя річок, водойм загального водокористування будуть у вільному доступі для всіх громадян.

Огорожі, паркани, що знаходяться на узбережжях та перебувають у користуванні юридичних або фізичних осіб будуть ставити під питання припинення права такого користування за рішенням суду.

За письмовою вимогою місцевої державної адміністрації чи виконавчого органу сільської, селищної чи міської ради власники огорож чи інших конструкцій повинні здійснити їх демонтаж за свій рахунок протягом 10 днів.

За обмеження  безперешкодного і безоплатного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів вводиться адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу у розмірі від 3400 до 6800 грн. і на посадових осіб від 6800 до 11 900 грн.

Теги:

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Победа нашего адвоката в споре с Минэкономики и СБУ

Команда юристов АО «КФ «Доминанта» отстояла в суде интересы клиента в споре с Министерством развития экономики, торговли и сельского хозяйства Украины, а также Управлением СБУ в Одесской области. 

Встановлено квоти на імміграцію ІТ-фахівців

Уряд підтримав пропозицію Мінцифри щодо встановлення квоти на імміграцію. Відтепер 5000 іноземних спеціалістів матимуть можливість за додатковою квотою отримати посвідку по постійне проживання та працювати в українських компаніях без оформлення робочої візи. Що це значить?

Зміни щодо РРО для «єдинників»: ключові дати 2020 року

З 19 квітня 2020 року у ФОП-ів виникає право на використання програмних РРО.

До 1 жовтня 2020 року платники єдиного податку ІІ-ї - IV-ї груп (ФОП), обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 000 000 грн., незалежно від обраного виду діяльності, РРО та/або програмні РРО не застосовуються, крім тих, які здійснюють: