Доминанта

Владельцев электромобилей хотят освободить от налогов

6 окт. 2017

У ВРУ зарегистрирован законопроект «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины касательно удешевления и повышения доступности индивидуального электротранспорта в Украине».

Данным, проектом закона предусматривается освобождение владельцев электромобилей от налогов, а именно полную отмену налога на добавленную стоимость при коммерческой деятельности с применением электротранспорта (службы такси, прокат, лизинг).

Кроме того, в законопроекте прописано об полной отмене акцизов на электрокары в Украине. Напомним, что в 2016 году данный акциз был снижен до 109 евро.

Отметим, что в случае принятия данного законопроекта, вышеперечисленные льготы будут действовать до 31 декабря 2022 года.

Теги: законопроект, электромобили, налог

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Зміни в охороні прав інтелектуальної власності

12 червня 2019 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 496, згідно з якою буде істотно збільшено розмір зборів за підготовку до державної реєстрації авторського права і договорів, які стосуються права автора на твір, а також розміри зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності.

Як можуть змінитися розміри виплат при народженні дитини?

21.06.2019 року до Верховної Ради було подано  законопроект  № 10395 про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо підвищення розміру допомоги при народженні дитини).

За що будуть карати народних депутатів

21 червня 2019 року Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України".