Доминанта

Владельцев электромобилей хотят освободить от налогов

6 окт. 2017

У ВРУ зарегистрирован законопроект «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины касательно удешевления и повышения доступности индивидуального электротранспорта в Украине».

Данным, проектом закона предусматривается освобождение владельцев электромобилей от налогов, а именно полную отмену налога на добавленную стоимость при коммерческой деятельности с применением электротранспорта (службы такси, прокат, лизинг).

Кроме того, в законопроекте прописано об полной отмене акцизов на электрокары в Украине. Напомним, что в 2016 году данный акциз был снижен до 109 евро.

Отметим, что в случае принятия данного законопроекта, вышеперечисленные льготы будут действовать до 31 декабря 2022 года.

Теги: законопроект, электромобили, налог

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.