Доминанта

Внесены изменения в правила кредитования

30 авг. 2017

Национальный банк Украины разрешил выдавать кредиты в гривне под залог иностранной валюты на счетах клиентов.

Отметим, что раньше банкам было запрещено выдавать кредиты в национальной валюте, если в обеспечение выполнения обязательств по ним были предоставлены имущественные права на средства в иностранной валюте, которые размещены на счетах в банках.

Такие изменения будут способствовать оживлению банковского кредитования.

Данные изменения предусмотрены постановлением Нацбанка от 29 августа 2017 года № 82, которое вступило в силу сегодня.

Теги: кредитирование, нацбанк

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.