Доминанта

Внесены изменения в Семейный кодекс Украины

17 мая 2017

Сегодня, 17.05.2017 г.,  принят Закон «О внесении изменений в Семейный кодекс Украины (относительно обеспечения соблюдения жилищных прав ребенка)».

Закон предусматривает изменение  ч.4 ст. 19 СК, а именно – расширяет перечень дел, рассмотрение которых проводится при обязательном участии органов опеки и попечительства.

Теперь споры о выселения или снятия ребенка с регистрации места жительства не могут рассматриваться без участия органа опеки и попечительства.

Закон вступит в силу на следующий день после его официального опубликования.

Теги: Семейный кодекс, изменения

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Словосполучення «пішохід завжди правий» вже не є актуальним

На жаль, більшість пішоходів ігнорують правила дорожнього руху внаслідок чого стають винуватцями ДТП. Відтепер особи, які переходять дорогу не за правилами та стануть винними у ДТП, зобов’язані будуть нести матеріальну відповідальність за свої дії - такого висновку дійшов ВС по справі № 296/2509/16-ц від 26.11.2019.

Звільнення від оподаткування окремих операцій пов'язаних з фінансовою реструктуризацією та фінлізингом продовжать на три роки: за основу прийнято проект

4 грудня у першому читанні Верховною Радою було прийнято законопроект №2358 «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку із вдосконаленням процедури проведення фінансової реструктуризації та щодо вдосконалення оподаткування операцій фінансового лізингу».

Фальсифікацію ліків буде подолано?

Наскільки часто ми чуємо в ЗМІ або можливо, навіть самостійно стикаємось з неякісними, підробленими ліками, які слугують для хворих лише в якості «плацебо». На жаль, коли це не просто пігулка від головної болі, а ліки від тяжких захворювань з прийманням яких пов’язане життя хворого, фальсифіковані ліки можуть призвести до самих жахливих наслідків.