Доминанта

Возможно ли сельхозпроизводителю получить частичную компенсацию при покупке отечественной техники?

6 июня 2017

Сегодня вступил в силу Приказ*, которым утверждена форма заявки для получения частичной компенсации стоимости сельскохозяйственной техники и оборудования отечественного производства.

Теперь физические и юридические лица – предприниматели, основной деятельностью которых является поставка сельхозпродукции, смогут возвращать часть стоимость при покупке отечественной техники и оборудования. Стоимость компенсации составит 20% без учета НДС.

Конечно, есть и подводные камни: сельхозпроизводитель обязывается не продавать такую технику в течение 3-х лет, в противном случае необходимо будет вернуть компенсированные средства.

С перечнем техники и оборудования, стоимость которых частично будет компенсироваться государством, можете ознакомиться по ссылке: http://bit.ly/2rZwGQS

*Приказ Минагрополитики №228 от 18.04.2017 года.

Теги: сельхозпроизводители, компенсация, отечественная техника

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Визнано незаконним підвищення тарифів на газ 2016 року

У понеділок 8 липня, Шостий апеляційний адміністративний суд своєю постановою залишив у силі рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 04.03.2019 у справі № 826/9665/16 за позовом Юлії Тимошенко та Громадської організації «Тарифна мобілізація» до Кабінету Міністрів України (за участю таких третіх осіб на боці відповідача, як Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПАТ «НАК «Нафтогаз України», ПАТ «Укргазвидобування» та Мініекономрозвитку), яким було визнано протиправною та нечинною постанову КМУ № 315 від 27.04.2016, згідно з якою протягом двох з половиною років формувалася ціна на газ.

Чергова перемога нашого адвоката в оспорюванні значного штрафу

«15» липня 2019 року Одеський окружний адміністративний суд задовольнив позов, поданий фахівцями АО «КФ «Домінанта» в інтересах одного з наших клієнтів, скасувавши постанову Департаменту аналітики та контролю Одеської міськради про накладення штрафу в сумі 417 300 грн. за нібито створення перешкод у проведенні перевірки.

Виборчий Кодекс. Яких змін очікувати?

11 липня, народні депутати у другому читанні прийняли законопроект Виборчого кодексу України  № 3112-1 від 11.07.2019 року. Загалом кодекс об’єднує в собі 5 діючих на сьогодні законів – «Про вибори народних депутатів», «Про вибори Президента України», «Про місцеві вибори», «Про Центральну виборчу комісію», а також «Про Єдиний державний реєстр виборців».