Доминанта

Возможно ли сельхозпроизводителю получить частичную компенсацию при покупке отечественной техники?

6 июня 2017

Сегодня вступил в силу Приказ*, которым утверждена форма заявки для получения частичной компенсации стоимости сельскохозяйственной техники и оборудования отечественного производства.

Теперь физические и юридические лица – предприниматели, основной деятельностью которых является поставка сельхозпродукции, смогут возвращать часть стоимость при покупке отечественной техники и оборудования. Стоимость компенсации составит 20% без учета НДС.

Конечно, есть и подводные камни: сельхозпроизводитель обязывается не продавать такую технику в течение 3-х лет, в противном случае необходимо будет вернуть компенсированные средства.

С перечнем техники и оборудования, стоимость которых частично будет компенсироваться государством, можете ознакомиться по ссылке: http://bit.ly/2rZwGQS

*Приказ Минагрополитики №228 от 18.04.2017 года.

Теги: сельхозпроизводители, компенсация, отечественная техника

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.

Чого чекати школярам у новому навчальному році

20 серпня 2019 року набрали чинності зміни щодо видів індивідуальної форми навчання. Так з 1 вересня батьки зможуть скористатися всіма видами самостійної форми навчання: сімейною (домашньою) освітою, екстернатом або педагогічним патронажем. Зміни до Положення, яке регулюватиме кожну з цих форм, були затверджені наказом Міністерства освіти та науки України. Форми здобуття освіти, які можна отримати у конкретній школі, мають оприлюднюватися на її сайті або на сайті засновника.