Доминанта

Врачи будут вносить данные о пациенте в электронную систему

21 сент. 2017

Заработала в тестовом режиме система  e-Health. Теперь врачи могут регистрироваться в данной электронной системе здравоохранения и вносить декларации своих пациентов.

В тестовом режиме система будет работать до апреля 2018 года на добровольной основе.

После принятия законопроектов, система будет работать на постоянной основе. Кроме того, оплата услуг врачей будет напрямую зависеть от количества зарегистрированных ими деклараций.

Начало работы системы e-Health позволит внедрить первый из шагов медицинской реформы, который воплощает принцип «деньги ходят за пациентом». В будущем планируется запустить систему обмена медицинской информацией.

Теги: медицинская реформа, пациенты, e-Health

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Національний банк України скасував для бізнесу обов’язковий продаж валютних надходжень

З 20 червня 2019 року постановою НБУ від 18 червня 2019 року № 78 виключається розділ IІІ Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті,  який зобов’язував юридичних осіб продавати 30% валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку. 

Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.

Водій не зобов’язаний пред’являти посвідчення водія поліцейському, якщо був зупинений без належних підстав

На сьогоднішній день водій транспортного засобу не зобов’язаний надавати на вимогу поліцейського посвідчення водія, у разі якщо поліцейський зупинив того водія, який не скоював правопорушення.