Доминанта

Врачи будут вносить данные о пациенте в электронную систему

21 сент. 2017

Заработала в тестовом режиме система  e-Health. Теперь врачи могут регистрироваться в данной электронной системе здравоохранения и вносить декларации своих пациентов.

В тестовом режиме система будет работать до апреля 2018 года на добровольной основе.

После принятия законопроектов, система будет работать на постоянной основе. Кроме того, оплата услуг врачей будет напрямую зависеть от количества зарегистрированных ими деклараций.

Начало работы системы e-Health позволит внедрить первый из шагов медицинской реформы, который воплощает принцип «деньги ходят за пациентом». В будущем планируется запустить систему обмена медицинской информацией.

Теги: медицинская реформа, пациенты, e-Health

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.