Доминанта

ВРУ планирует ввести обязательное медицинское страхование

26 окт. 2018

У ВРУ зарегистрирован законопроект № 9163, которым предусмотрено введение обязательной медицинской страховки.

Страховку должен будет оплачивать работодатель, а если лицо не работает, за него должны будут заплатить местные органы власти.

Что касательно размера такой страховки, то его будет определять КМУ, но по словам многих депутатов он не должен превышать более 400 грн. в месяц.

Кроме того, предполагается что все медицинские услуги будут разделены на два вида, первый – те, за которые будет платить государство, вторые – будут покрываться такой страховкой.

Отметим, что данный законопроект только внесен в парламент и требует еще больших доработок и экспертных заключений. Планируется что с 2020 года в Украине уже начнется активное развитие медицинского страхования.

Теги: медицинское страхование

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.