Доминанта

ВРУ планирует ввести обязательное медицинское страхование

26 окт. 2018

У ВРУ зарегистрирован законопроект № 9163, которым предусмотрено введение обязательной медицинской страховки.

Страховку должен будет оплачивать работодатель, а если лицо не работает, за него должны будут заплатить местные органы власти.

Что касательно размера такой страховки, то его будет определять КМУ, но по словам многих депутатов он не должен превышать более 400 грн. в месяц.

Кроме того, предполагается что все медицинские услуги будут разделены на два вида, первый – те, за которые будет платить государство, вторые – будут покрываться такой страховкой.

Отметим, что данный законопроект только внесен в парламент и требует еще больших доработок и экспертных заключений. Планируется что с 2020 года в Украине уже начнется активное развитие медицинского страхования.

Теги: медицинское страхование

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Чи потрібно ФОПу платити ЄСВ за місяці без доходу?

Кіровоградський окружний адміністративний суд став на бік фізичної особи-підприємця та дозволив йому не сплачувати податкові борги з єдиного соціального внеску за той період, протягом якого ФОП не отримував дохід.

Національний банк України скасував для бізнесу обов’язковий продаж валютних надходжень

З 20 червня 2019 року постановою НБУ від 18 червня 2019 року № 78 виключається розділ IІІ Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті,  який зобов’язував юридичних осіб продавати 30% валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку. 

Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.