Доминанта

ВРУ приняла пенсионную реформу

4 окт. 2017

Верховная Рада на заседании 3 октября 2017 года приняла во втором чтении и в целом Закон «О внесении изменений в некоторые законодательные акты относительно повышения пенсий» (проект № 6614). 

Согласно закону, минимальный размер пенсии в Украине с 1 октября 2017 года увеличится до 1452 грн.

Кроме того, пенсионная реформа предусматривает единые подходы к начислению пенсий, изменения солидарной системы пенсионного страхования, а также дифференциацию размеров пенсий в зависимости от страхового стажа лица.

Также, с 1 января 2019 года предусмотрено введение накопительной системы пенсионного страхования, которая подразумевает под собой, что часть обязательных пенсионных взносов будет направлена на персональные счета граждан в Накопительный фонд.

Теги: пенсионная реформа, законопроект

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.

Водій не зобов’язаний пред’являти посвідчення водія поліцейському, якщо був зупинений без належних підстав

На сьогоднішній день водій транспортного засобу не зобов’язаний надавати на вимогу поліцейського посвідчення водія, у разі якщо поліцейський зупинив того водія, який не скоював правопорушення.

Отримання ліцензії чи збирання врожаю, які зміни чекають на аграрну галузь

З 1 липня 2019 року набирає чинності Закон №2628-VІІІ від 23.11.2018 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», який зобов’язує отримувати ліцензію на право зберігання пального.