Доминанта

ВС разъяснил в каких случаях возможно проехать на желтый сигнал светофора

6 авг. 2018

Верховный Суд в своем постановлении от 31.07.2018 года указал о том, что, если водитель, который при включении желтого сигнала светофора не может остановить свой автомобиль, не прибегая к экстренному торможению, может двигаться дальше при условии обеспечения безопасности дорожного движения.

Из материалов дела: водитель проехал на желтый сигнал светофора, его остановил полицейский и выписал постановление о наложении административного взыскания в виде штрафа. 

Водитель обжаловал постановление в административный суд.

Суд первой инстанции отказал в удовлетворении иска. Была подана апелляция, в которой было отменено постановление суда первой инстанции и удовлетворено иск.

После, городское управление патрульной полиции обжаловало решение суда в ВС, где Верховный Суд оставил решение апелляционного суда в силе и отметил, тот факт, что водитель доказал, что у него не было возможности остановить транспортное средство без угрозы безопасности для других участников дорожного движения.

Более детально Вы можете ознакомиться с решением суда по ссылке.

Теги:

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


«Неофіційне» працевлаштування або виїзд за кордон на «заробітки» студентів та молодих спеціалістів буде подолано?

10 жовтня 2019 року у Верховній Раді було зареєстровано законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо сприяння працевлаштуванню студентів та молодих спеціалістів, детінізації ринку зайнятості та доходів населення, зупинення відтоку українських спеціалістів за кордон)».

І знову нові досягнення!

За підсумками трьох етапів конкурсу ААУ «Адвокат року – 2019» визначено переможця у номінації адмінстративне право та процес, яким став адвокат АО «КФ «Домінанта» Цвігун Віталій.
Вітаємо його та бажаємо нових успіхів та звершень у професійній діяльності!

Податкову міліцію буде ліквідовано?

2 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроект, відповідно до якого податкову міліцію, як центральний орган виконавчої влади, має замінити Бюро фінансових розслідувань.
Метою даних змін є розділення сервісної та правоохоронної функцій податкової служби, ліквідація податкової міліції, оптимізація структури та чисельності органів, які ведуть боротьбу зі злочинами у сфері фінансів, усунення дублювання їх функцій.