Доминанта

Вступил в силу мораторий на продажу земель с/х назначения

2 нояб. 2016

Сегодня, 2 ноября 2016 года, вступает в силу Закон Украины № 1669-VIII «О внесении изменений в раздел X «Переходные положения» Земельного кодекса Украины относительно продления запрета отчуждения сельскохозяйственных земель».

Напомним, что Закон был принят 06.10.2016 года и предусматривает продление моратория на отчуждение земель сельскохозяйственного назначения до 01.01.2018 года.

За это время планируется разработать на законодательном уровне процедуру оборота данной категории земель путем принятия соответствующего закона и, наконец, завершить земельную реформу.

Теги: мораторий, земля

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.

Водій не зобов’язаний пред’являти посвідчення водія поліцейському, якщо був зупинений без належних підстав

На сьогоднішній день водій транспортного засобу не зобов’язаний надавати на вимогу поліцейського посвідчення водія, у разі якщо поліцейський зупинив того водія, який не скоював правопорушення.

Отримання ліцензії чи збирання врожаю, які зміни чекають на аграрну галузь

З 1 липня 2019 року набирає чинності Закон №2628-VІІІ від 23.11.2018 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», який зобов’язує отримувати ліцензію на право зберігання пального.