Доминанта

Вступил в силу мораторий на продажу земель с/х назначения

2 нояб. 2016

Сегодня, 2 ноября 2016 года, вступает в силу Закон Украины № 1669-VIII «О внесении изменений в раздел X «Переходные положения» Земельного кодекса Украины относительно продления запрета отчуждения сельскохозяйственных земель».

Напомним, что Закон был принят 06.10.2016 года и предусматривает продление моратория на отчуждение земель сельскохозяйственного назначения до 01.01.2018 года.

За это время планируется разработать на законодательном уровне процедуру оборота данной категории земель путем принятия соответствующего закона и, наконец, завершить земельную реформу.

Теги: мораторий, земля

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.




Другие публикации


Звільнення від оподаткування окремих операцій пов'язаних з фінансовою реструктуризацією та фінлізингом продовжать на три роки: за основу прийнято проект

4 грудня у першому читанні Верховною Радою було прийнято законопроект №2358 «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку із вдосконаленням процедури проведення фінансової реструктуризації та щодо вдосконалення оподаткування операцій фінансового лізингу».

Фальсифікацію ліків буде подолано?

Наскільки часто ми чуємо в ЗМІ або можливо, навіть самостійно стикаємось з неякісними, підробленими ліками, які слугують для хворих лише в якості «плацебо». На жаль, коли це не просто пігулка від головної болі, а ліки від тяжких захворювань з прийманням яких пов’язане життя хворого, фальсифіковані ліки можуть призвести до самих жахливих наслідків.

Очікуються зміни умов сплати судового збору

У Верховній Раді України зареєстровано проект щодо змін сплати судового збору (проект Закону № 2427).