Доминанта

Вступил в силу закон об обязательной установке в домах счетчиков тепла и воды

2 авг. 2017

С сегодняшнего дня вступает в законную силу закон об обязательной установке в домах счетчиков тепла и воды принятый 22 июня Верховной Радой Украины.

Согласно закона, гражданам Украины дается год для установки счетчиков воды и тепла в нежилых помещениях и два года для жилых помещений. Обеспечить установку данных счетчиков должны сотрудники обслуживающие теплосети и водоканал, но за деньги потребителей этих услуг.

Что касается многоквартирных домов, то там должны быть установлены индивидуальные квартирные приборы учета.

С полным текстом закона можно ознакомится по ссылке.

Теги: установка счетчиков, счетчики тепла и воды

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


За що будуть карати народних депутатів

21 червня 2019 року Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України".

Чи потрібно ФОПу платити ЄСВ за місяці без доходу?

Кіровоградський окружний адміністративний суд став на бік фізичної особи-підприємця та дозволив йому не сплачувати податкові борги з єдиного соціального внеску за той період, протягом якого ФОП не отримував дохід.

Національний банк України скасував для бізнесу обов’язковий продаж валютних надходжень

З 20 червня 2019 року постановою НБУ від 18 червня 2019 року № 78 виключається розділ IІІ Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті,  який зобов’язував юридичних осіб продавати 30% валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку.