Доминанта

Вступил в силу закон об обязательной установке в домах счетчиков тепла и воды

2 авг. 2017

С сегодняшнего дня вступает в законную силу закон об обязательной установке в домах счетчиков тепла и воды принятый 22 июня Верховной Радой Украины.

Согласно закона, гражданам Украины дается год для установки счетчиков воды и тепла в нежилых помещениях и два года для жилых помещений. Обеспечить установку данных счетчиков должны сотрудники обслуживающие теплосети и водоканал, но за деньги потребителей этих услуг.

Что касается многоквартирных домов, то там должны быть установлены индивидуальные квартирные приборы учета.

С полным текстом закона можно ознакомится по ссылке.

Теги: установка счетчиков, счетчики тепла и воды

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.