Доминанта

Вступил в силу закон об украинском языке на радио

8 нояб. 2016

Сегодня, 8 ноября 2016 года, вступил в силу Закон Украины № 1421-VIII «О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно доли музыкальных произведений государственным языком в программах телерадиоорганизаций».

Закон направлен на увеличение объёма  как национального аудиовизуального продукта  в  радиоэфире, так  и  его доли  на  государственном  языке. При этом законом предусмотрено, что  соотношение  доли  данного продукта должно   выдерживаться не только  в общем объёме вещания, но и в установленных временных диапазонах.

Количество песен на государственном языке и официальных языках Европейского Союза будет определяться в лицензиях на вещание телерадиоорганизации.

Минимальное количество материала на государственном языке в течение первого года, с даты вступления в силу Закона будет составлять не менее 50%, в течение второго – 55%, а уже к третьему году количество информации на украинском языке будет не менее 60%.

Теги: телерадиоорганизации, государственный язык

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


«Неофіційне» працевлаштування або виїзд за кордон на «заробітки» студентів та молодих спеціалістів буде подолано?

10 жовтня 2019 року у Верховній Раді було зареєстровано законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо сприяння працевлаштуванню студентів та молодих спеціалістів, детінізації ринку зайнятості та доходів населення, зупинення відтоку українських спеціалістів за кордон)».

І знову нові досягнення!

За підсумками трьох етапів конкурсу ААУ «Адвокат року – 2019» визначено переможця у номінації адмінстративне право та процес, яким став адвокат АО «КФ «Домінанта» Цвігун Віталій.
Вітаємо його та бажаємо нових успіхів та звершень у професійній діяльності!

Податкову міліцію буде ліквідовано?

2 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроект, відповідно до якого податкову міліцію, як центральний орган виконавчої влади, має замінити Бюро фінансових розслідувань.
Метою даних змін є розділення сервісної та правоохоронної функцій податкової служби, ліквідація податкової міліції, оптимізація структури та чисельності органів, які ведуть боротьбу зі злочинами у сфері фінансів, усунення дублювання їх функцій.