Доминанта

За що будуть карати народних депутатів

25 июня 2019

21 червня 2019 року Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України".

Так, у проекті пропонується встановити кримінальну відповідальність за здійснення народним депутатом України будь-яким способом голосування у ВРУ та/або її органах замість іншого народного депутата України, тобто за неособисте голосування. Таке діяння каратиметься штрафом від 3000 до 5000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян ( від 51 000 грн. до 85 000 грн.).

Планується, що кримінальні правопорушення щодо кнопкодавства розслідуватимуть слідчі органів Державного бюро розслідувань.

Також зміни торкнуться Кримінального кодексу, закону "Про статус народного депутата" та закону "Про регламент Верховної Ради". 

Такі корективи дійсно необхідні для повноцінного виконання народними депутатами України наданих їм повноважень.

Теги:

Рейтинг страницы: 5/5 на основе 1 оценок.
Другие публикации


Зменшення тиску на бізнес з боку органів ринкового нагляду та посилення відповідальності за продаж неякісної нехарчової продукції

12 листопада Верховною Радою України у першому читанні ухвалено законопроект № 2172 щодо ринкового нагляду.

Його суть полягає в тому, щоб захистити українського виробника від контрабанди та фальсифікату.

Спрощення митного оформлення товарів відтепер і в Україні

Підписано законопроект №1048, який запроваджує в Україні інститут авторизованого економічного оператора (АЕО) та наближує митні процедури до стандартів ЄС.

Що надає програма АЕО для підприємств:

Обсяги доходів ФОП планують підвищити

У Верховній раді зареєстрували законопроект № 2338 «Про внесення змін до Податкового кодексу України про заходи щодо детінізації обігу товарів і послуг».