Доминанта

Закон об эффективном управлении имущественными правами правообладателей в сфере авторского права и (или) смежных прав вступил в силу

23 июля 2018

22 июля вступил в силу Закон № 2415-VIII «Об эффективном управлении имущественными правами правообладателей в сфере авторского права и (или) смежных прав», который был опубликован в газете «Голос України» 21 июля.

Цель закона реформировать систему коллективного управления имущественных прав субъектов авторского права и смежных прав, а также предотвратить незаконную деятельность организаций коллективного управления.

Более детально ознакомиться с законом можно по следующей ссылке.

Теги: авторские права, смежные права, коллективное управление

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


За що будуть карати народних депутатів

21 червня 2019 року Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України".

Чи потрібно ФОПу платити ЄСВ за місяці без доходу?

Кіровоградський окружний адміністративний суд став на бік фізичної особи-підприємця та дозволив йому не сплачувати податкові борги з єдиного соціального внеску за той період, протягом якого ФОП не отримував дохід.

Національний банк України скасував для бізнесу обов’язковий продаж валютних надходжень

З 20 червня 2019 року постановою НБУ від 18 червня 2019 року № 78 виключається розділ IІІ Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті,  який зобов’язував юридичних осіб продавати 30% валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку.