Доминанта

Закон об отсрочке реформы ЖКХ вступил в силу

11 июня 2018

Соответствующий Закон № 2454-VIII вступил в силу 10 июня. 

Так, введение в действие данного Закона отстрочено до 1 мая 2019 года.

Кроме того, до 1 августа 2020 года отсрочено вступление в силу нормы о применении финансовых санкций к субъектам хозяйствования за нарушение сроков установления средств учета тепловой энергии и воды.

Такая отсрочка связана с необходимостью имплементации законов о ЖКХ услугах и коммерческом учете тепла и воды.

Также, согласно Закону с 1 января 2019, года льготы и субсидии на оплату ж/к услуг начнут выплачивать потребителю в денежной форме.

Теги: реформа ЖКХ, жилищно-коммунальные услуги, закон

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Зміни в охороні прав інтелектуальної власності

12 червня 2019 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 496, згідно з якою буде істотно збільшено розмір зборів за підготовку до державної реєстрації авторського права і договорів, які стосуються права автора на твір, а також розміри зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності.

Як можуть змінитися розміри виплат при народженні дитини?

21.06.2019 року до Верховної Ради було подано  законопроект  № 10395 про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо підвищення розміру допомоги при народженні дитини).

За що будуть карати народних депутатів

21 червня 2019 року Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України".