Доминанта

Закон об отсрочке реформы ЖКХ вступил в силу

11 июня 2018

Соответствующий Закон № 2454-VIII вступил в силу 10 июня. 

Так, введение в действие данного Закона отстрочено до 1 мая 2019 года.

Кроме того, до 1 августа 2020 года отсрочено вступление в силу нормы о применении финансовых санкций к субъектам хозяйствования за нарушение сроков установления средств учета тепловой энергии и воды.

Такая отсрочка связана с необходимостью имплементации законов о ЖКХ услугах и коммерческом учете тепла и воды.

Также, согласно Закону с 1 января 2019, года льготы и субсидии на оплату ж/к услуг начнут выплачивать потребителю в денежной форме.

Теги: реформа ЖКХ, жилищно-коммунальные услуги, закон

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.