Доминанта

Законодатель урегулировал порядок проезда на перекрестках с круговым движением

4 апр. 2017

Сегодня ВРУ приняла Закон «О внесении изменений в ст. 41 Закона «О дорожном движении» (относительно приоритетности движущихся по кругу транспортных средств)».

Ранее в каждом городе устанавливали свои правила проезда  конкретных перекрестков, что приводило к путанице.  Теперь же на законодательном уровне будет закреплено,  что  преимущество в движении  на перекрестках с круговым движением будут иметь автомобили находящиеся «на кругу».

Ожидается, что  введение  единых правил проезда  перекрестков с круговым движением  существенно снизит аварийность на  них.

Теги: круговое движение, правила проезда

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Чи потрібно ФОПу платити ЄСВ за місяці без доходу?

Кіровоградський окружний адміністративний суд став на бік фізичної особи-підприємця та дозволив йому не сплачувати податкові борги з єдиного соціального внеску за той період, протягом якого ФОП не отримував дохід.

Національний банк України скасував для бізнесу обов’язковий продаж валютних надходжень

З 20 червня 2019 року постановою НБУ від 18 червня 2019 року № 78 виключається розділ IІІ Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті,  який зобов’язував юридичних осіб продавати 30% валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку. 

Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.