Доминанта

Законодатель урегулировал порядок проезда на перекрестках с круговым движением

4 апр. 2017

Сегодня ВРУ приняла Закон «О внесении изменений в ст. 41 Закона «О дорожном движении» (относительно приоритетности движущихся по кругу транспортных средств)».

Ранее в каждом городе устанавливали свои правила проезда  конкретных перекрестков, что приводило к путанице.  Теперь же на законодательном уровне будет закреплено,  что  преимущество в движении  на перекрестках с круговым движением будут иметь автомобили находящиеся «на кругу».

Ожидается, что  введение  единых правил проезда  перекрестков с круговым движением  существенно снизит аварийность на  них.

Теги: круговое движение, правила проезда

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Словосполучення «пішохід завжди правий» вже не є актуальним

На жаль, більшість пішоходів ігнорують правила дорожнього руху внаслідок чого стають винуватцями ДТП. Відтепер особи, які переходять дорогу не за правилами та стануть винними у ДТП, зобов’язані будуть нести матеріальну відповідальність за свої дії - такого висновку дійшов ВС по справі № 296/2509/16-ц від 26.11.2019.

Звільнення від оподаткування окремих операцій пов'язаних з фінансовою реструктуризацією та фінлізингом продовжать на три роки: за основу прийнято проект

4 грудня у першому читанні Верховною Радою було прийнято законопроект №2358 «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку із вдосконаленням процедури проведення фінансової реструктуризації та щодо вдосконалення оподаткування операцій фінансового лізингу».

Фальсифікацію ліків буде подолано?

Наскільки часто ми чуємо в ЗМІ або можливо, навіть самостійно стикаємось з неякісними, підробленими ліками, які слугують для хворих лише в якості «плацебо». На жаль, коли це не просто пігулка від головної болі, а ліки від тяжких захворювань з прийманням яких пов’язане життя хворого, фальсифіковані ліки можуть призвести до самих жахливих наслідків.