Доминанта

Законопроект о реформе страхования ждет в парламенте второго чтения

9 окт. 2017

НБУ призвал депутатов принять ряд законопроектов, касающихся финансового сектора. Одним из таких проектов является «Закон о страховании» № 1797-1, которым планируется кардинально поменять систему страхования в Украине.

В проекте закона предлагается провести унификацию организационно-правовых форм компаний, реформировать классификацию страховых услуг, расширить сферу страхования жизни и обеспечить новые возможности для клиентов компаний.

Кроме того, данным законопроектом предусматривается что страховые компании не могут существовать в форме общества с дополнительной ответственностью (на данный период таких компаний 94) им дается 2 года для смены организационно-правовой формы юридического лица.

Отметим, что основной целью данной реформы является усиление защиты прав потребителей, повышение требований к страховым компаниям, развитие рынка страховых посредников, а также повышение платежеспособности страховых компаний.

Теги: законопроект, реформа страхования

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.

Водій не зобов’язаний пред’являти посвідчення водія поліцейському, якщо був зупинений без належних підстав

На сьогоднішній день водій транспортного засобу не зобов’язаний надавати на вимогу поліцейського посвідчення водія, у разі якщо поліцейський зупинив того водія, який не скоював правопорушення.

Отримання ліцензії чи збирання врожаю, які зміни чекають на аграрну галузь

З 1 липня 2019 року набирає чинності Закон №2628-VІІІ від 23.11.2018 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», який зобов’язує отримувати ліцензію на право зберігання пального.