Доминанта

Законы об автомобилях на евро номерах вступили в силу

27 нояб. 2018

Законы, которые предусматривают легализацию ввезенных с нарушениями таможенного и налогового законодательства автомобилей с евро номерами (№ 2611-VІІІ и № 2612-VIII), опубликованы в газете "Голос Украины" 24 ноября и со следующего дня вступили в законную силу.

На оформление нерастаможенных авто дается 180 дней.
Законом предусмотрен льготный период 90 дней, в течение которого ставка для расчета налога за растамаживание на ранее ввезенные автомобили будет определяться с применением коэффициента 0,5.
Кроме того, в законе прописаны штрафы за нарушение срока пребывания нерастаможенного автомобиля на территории Украины - от 170 гривен до 170 тысяч гривен или конфискации авто.

Теги:

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Зменшення тиску на бізнес з боку органів ринкового нагляду та посилення відповідальності за продаж неякісної нехарчової продукції

12 листопада Верховною Радою України у першому читанні ухвалено законопроект № 2172 щодо ринкового нагляду.

Його суть полягає в тому, щоб захистити українського виробника від контрабанди та фальсифікату.

Спрощення митного оформлення товарів відтепер і в Україні

Підписано законопроект №1048, який запроваджує в Україні інститут авторизованого економічного оператора (АЕО) та наближує митні процедури до стандартів ЄС.

Що надає програма АЕО для підприємств:

Обсяги доходів ФОП планують підвищити

У Верховній раді зареєстрували законопроект № 2338 «Про внесення змін до Податкового кодексу України про заходи щодо детінізації обігу товарів і послуг».