Доминанта

Законы об автомобилях на евро номерах вступили в силу

27 нояб. 2018

Законы, которые предусматривают легализацию ввезенных с нарушениями таможенного и налогового законодательства автомобилей с евро номерами (№ 2611-VІІІ и № 2612-VIII), опубликованы в газете "Голос Украины" 24 ноября и со следующего дня вступили в законную силу.

На оформление нерастаможенных авто дается 180 дней.
Законом предусмотрен льготный период 90 дней, в течение которого ставка для расчета налога за растамаживание на ранее ввезенные автомобили будет определяться с применением коэффициента 0,5.
Кроме того, в законе прописаны штрафы за нарушение срока пребывания нерастаможенного автомобиля на территории Украины - от 170 гривен до 170 тысяч гривен или конфискации авто.

Теги:

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019

15 вересня в Одесі відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019. У цьому році в заході взяли участь понад 3300 бігунів із більш ніж 20 країн світу: України, Білорусі, Молдови, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Франції, Ірландії, Німеччини, Португалії, Нідерландів, Великобританії, США та інших країн.

«Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України щорічно проводить Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року». В 2018 році адвокат нашого об’єднання, кандидат юридичних наук - Криворучко Вікторія здобула перемогу в номінаціях: «цивільне, трудове та сімейне право». 

Штрафи за водіння «євроблях»

В Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на іноземних номерах. До 22 серпня власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати.

Наразі відповідно до закону порушників уже можуть притягати  до відповідальності як патрульні поліцейські, так і Фіскальна служба України.