Доминанта

Законы об автомобилях на евро номерах вступили в силу

27 нояб. 2018

Законы, которые предусматривают легализацию ввезенных с нарушениями таможенного и налогового законодательства автомобилей с евро номерами (№ 2611-VІІІ и № 2612-VIII), опубликованы в газете "Голос Украины" 24 ноября и со следующего дня вступили в законную силу.

На оформление нерастаможенных авто дается 180 дней.
Законом предусмотрен льготный период 90 дней, в течение которого ставка для расчета налога за растамаживание на ранее ввезенные автомобили будет определяться с применением коэффициента 0,5.
Кроме того, в законе прописаны штрафы за нарушение срока пребывания нерастаможенного автомобиля на территории Украины - от 170 гривен до 170 тысяч гривен или конфискации авто.

Теги:

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Чи потрібно ФОПу платити ЄСВ за місяці без доходу?

Кіровоградський окружний адміністративний суд став на бік фізичної особи-підприємця та дозволив йому не сплачувати податкові борги з єдиного соціального внеску за той період, протягом якого ФОП не отримував дохід.

Національний банк України скасував для бізнесу обов’язковий продаж валютних надходжень

З 20 червня 2019 року постановою НБУ від 18 червня 2019 року № 78 виключається розділ IІІ Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті,  який зобов’язував юридичних осіб продавати 30% валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку. 

Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.