Доминанта

Запретили увольнять работников предпенсионного возраста

12 апр. 2017

ВРУ приняла Закон «О внесении изменения в статью 42 Кодекса законов о труде Украины касательно защиты трудовых прав работников предпенсионного возраста».

Так, в КЗоТ внесли изменения, согласно которым, преимущественное право на оставление на работе при увольнении в связи с изменениями в организации производства и труда при равных условиях продуктивности труда и квалификации будут иметь работники, которым осталось меньше трех лет до пенсионного возраста.

Изменения вызваны тем, что такая категория работников сталкивается со сложностями трудоустройства после увольнения, а согласно ч.2 ст. 43 Конституции Украины, государство обязано создавать условия для полной реализации гражданами права на труд.

Проект данного закона был принят 06.04 2017 г. и сейчас находится на подписи у Президента.

Теги: изменения в КЗоТ, увольнение работников

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Дворічний мораторій на перевірки для ФОП?

17 жовтня 2019 року Президент підписав Указ «Про невідкладні заходи щодо забезпечення сприятливих умов для діяльності фізичних осіб — підприємців» метою якого є покращення умов підпрємницької галузі.

Так, планується, що координаційна рада у двотижневий строк за участю Кабінету Міністрів України розробить законопроекти, щодо:

«Неофіційне» працевлаштування або виїзд за кордон на «заробітки» студентів та молодих спеціалістів буде подолано?

10 жовтня 2019 року у Верховній Раді було зареєстровано законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо сприяння працевлаштуванню студентів та молодих спеціалістів, детінізації ринку зайнятості та доходів населення, зупинення відтоку українських спеціалістів за кордон)».

І знову нові досягнення!

За підсумками трьох етапів конкурсу ААУ «Адвокат року – 2019» визначено переможця у номінації адмінстративне право та процес, яким став адвокат АО «КФ «Домінанта» Цвігун Віталій.
Вітаємо його та бажаємо нових успіхів та звершень у професійній діяльності!