Доминанта

Запретили увольнять работников предпенсионного возраста

12 апр. 2017

ВРУ приняла Закон «О внесении изменения в статью 42 Кодекса законов о труде Украины касательно защиты трудовых прав работников предпенсионного возраста».

Так, в КЗоТ внесли изменения, согласно которым, преимущественное право на оставление на работе при увольнении в связи с изменениями в организации производства и труда при равных условиях продуктивности труда и квалификации будут иметь работники, которым осталось меньше трех лет до пенсионного возраста.

Изменения вызваны тем, что такая категория работников сталкивается со сложностями трудоустройства после увольнения, а согласно ч.2 ст. 43 Конституции Украины, государство обязано создавать условия для полной реализации гражданами права на труд.

Проект данного закона был принят 06.04 2017 г. и сейчас находится на подписи у Президента.

Теги: изменения в КЗоТ, увольнение работников

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Словосполучення «пішохід завжди правий» вже не є актуальним

На жаль, більшість пішоходів ігнорують правила дорожнього руху внаслідок чого стають винуватцями ДТП. Відтепер особи, які переходять дорогу не за правилами та стануть винними у ДТП, зобов’язані будуть нести матеріальну відповідальність за свої дії - такого висновку дійшов ВС по справі № 296/2509/16-ц від 26.11.2019.

Звільнення від оподаткування окремих операцій пов'язаних з фінансовою реструктуризацією та фінлізингом продовжать на три роки: за основу прийнято проект

4 грудня у першому читанні Верховною Радою було прийнято законопроект №2358 «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку із вдосконаленням процедури проведення фінансової реструктуризації та щодо вдосконалення оподаткування операцій фінансового лізингу».

Фальсифікацію ліків буде подолано?

Наскільки часто ми чуємо в ЗМІ або можливо, навіть самостійно стикаємось з неякісними, підробленими ліками, які слугують для хворих лише в якості «плацебо». На жаль, коли це не просто пігулка від головної болі, а ліки від тяжких захворювань з прийманням яких пов’язане життя хворого, фальсифіковані ліки можуть призвести до самих жахливих наслідків.