Доминанта

Завтра вступают в силу изменения в Уголовный процессуальный кодекс Украины

13 апр. 2017

Закон Украины «О внесении изменений в Уголовный процессуальный кодекс Украины касательно усовершенствования механизмов обеспечения уголовного производства» №1950-VIII от 13.04.2017 г. сегодня был опубликован в «Голос Украины» №68.

В первой редакции законопроекта предусматривались нормы касательно увеличения срока содержания под стражей и длительности следствия до полутора года, а также надлежащее уведомление лица о вызове в суд путем публикации повестки в средствах массовой информации или на сайте Генпрокуратуры. Но к счастью эти недопустимые нормы в принятой редакции отсутствуют.

Детальный анализ внесенных изменений приведем в нашей публикации в ближайшее время.

Теги: КПК, уголовный процесс, изменения

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Словосполучення «пішохід завжди правий» вже не є актуальним

На жаль, більшість пішоходів ігнорують правила дорожнього руху внаслідок чого стають винуватцями ДТП. Відтепер особи, які переходять дорогу не за правилами та стануть винними у ДТП, зобов’язані будуть нести матеріальну відповідальність за свої дії - такого висновку дійшов ВС по справі № 296/2509/16-ц від 26.11.2019.

Звільнення від оподаткування окремих операцій пов'язаних з фінансовою реструктуризацією та фінлізингом продовжать на три роки: за основу прийнято проект

4 грудня у першому читанні Верховною Радою було прийнято законопроект №2358 «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку із вдосконаленням процедури проведення фінансової реструктуризації та щодо вдосконалення оподаткування операцій фінансового лізингу».

Фальсифікацію ліків буде подолано?

Наскільки часто ми чуємо в ЗМІ або можливо, навіть самостійно стикаємось з неякісними, підробленими ліками, які слугують для хворих лише в якості «плацебо». На жаль, коли це не просто пігулка від головної болі, а ліки від тяжких захворювань з прийманням яких пов’язане життя хворого, фальсифіковані ліки можуть призвести до самих жахливих наслідків.