Доминанта

Завтра вступают в силу изменения в Уголовный процессуальный кодекс Украины

13 апр. 2017

Закон Украины «О внесении изменений в Уголовный процессуальный кодекс Украины касательно усовершенствования механизмов обеспечения уголовного производства» №1950-VIII от 13.04.2017 г. сегодня был опубликован в «Голос Украины» №68.

В первой редакции законопроекта предусматривались нормы касательно увеличения срока содержания под стражей и длительности следствия до полутора года, а также надлежащее уведомление лица о вызове в суд путем публикации повестки в средствах массовой информации или на сайте Генпрокуратуры. Но к счастью эти недопустимые нормы в принятой редакции отсутствуют.

Детальный анализ внесенных изменений приведем в нашей публикации в ближайшее время.

Теги: КПК, уголовный процесс, изменения

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Чи потрібно ФОПу платити ЄСВ за місяці без доходу?

Кіровоградський окружний адміністративний суд став на бік фізичної особи-підприємця та дозволив йому не сплачувати податкові борги з єдиного соціального внеску за той період, протягом якого ФОП не отримував дохід.

Національний банк України скасував для бізнесу обов’язковий продаж валютних надходжень

З 20 червня 2019 року постановою НБУ від 18 червня 2019 року № 78 виключається розділ IІІ Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті,  який зобов’язував юридичних осіб продавати 30% валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку. 

Хто має право на перерахунок комунальних послуг та за яких підстав

5 червня Кабмін затвердив новий порядок розрахунку плати, внесеної за комунальні послуги неналежної якості. Відповідно до документу, мешканці багатоквартирних будинків можуть платити тільки за фактично спожиті послуги.