Доминанта

Завтра вступают в силу изменения в Уголовный процессуальный кодекс Украины

13 апр. 2017

Закон Украины «О внесении изменений в Уголовный процессуальный кодекс Украины касательно усовершенствования механизмов обеспечения уголовного производства» №1950-VIII от 13.04.2017 г. сегодня был опубликован в «Голос Украины» №68.

В первой редакции законопроекта предусматривались нормы касательно увеличения срока содержания под стражей и длительности следствия до полутора года, а также надлежащее уведомление лица о вызове в суд путем публикации повестки в средствах массовой информации или на сайте Генпрокуратуры. Но к счастью эти недопустимые нормы в принятой редакции отсутствуют.

Детальный анализ внесенных изменений приведем в нашей публикации в ближайшее время.

Теги: КПК, уголовный процесс, изменения

Рейтинг страницы: 0/5 на основе 0 оценок.
Другие публикации


Дворічний мораторій на перевірки для ФОП?

17 жовтня 2019 року Президент підписав Указ «Про невідкладні заходи щодо забезпечення сприятливих умов для діяльності фізичних осіб — підприємців» метою якого є покращення умов підпрємницької галузі.

Так, планується, що координаційна рада у двотижневий строк за участю Кабінету Міністрів України розробить законопроекти, щодо:

«Неофіційне» працевлаштування або виїзд за кордон на «заробітки» студентів та молодих спеціалістів буде подолано?

10 жовтня 2019 року у Верховній Раді було зареєстровано законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо сприяння працевлаштуванню студентів та молодих спеціалістів, детінізації ринку зайнятості та доходів населення, зупинення відтоку українських спеціалістів за кордон)».

І знову нові досягнення!

За підсумками трьох етапів конкурсу ААУ «Адвокат року – 2019» визначено переможця у номінації адмінстративне право та процес, яким став адвокат АО «КФ «Домінанта» Цвігун Віталій.
Вітаємо його та бажаємо нових успіхів та звершень у професійній діяльності!