Доминанта

Земля на продаж

29 апр. 2020

Так званий закон про ринок землі, прийнятий Верховною Радою України 31.03.2020 р., вчора було підписано Президентом.

Планується, що закон набере чинності з 1 липня 2021 року, а, отже, саме з цього часу буде скасовано мораторій на продаж земель с/г призначення. Однак, з дня вступу закону в силу і до 1 січня 2024 року тільки громадяни України зможуть набувати у власність с/г землю і не більше 100 га "в одні руки".
Враховуючи складну процедуру прийняття, кількість правок та непоодинокі випадки публікацій кінцевих текстів законів "з сюрпризами", вважаємо за доцільне детально проаналізувати його положення вже після офіційного опублікування. Слідкуйте за нашими дописами.

Теги:

Рейтинг страницы: 2/5 на основе 1 оценок.
Другие публикации


Победа нашего адвоката в споре с Минэкономики и СБУ

Команда юристов АО «КФ «Доминанта» отстояла в суде интересы клиента в споре с Министерством развития экономики, торговли и сельского хозяйства Украины, а также Управлением СБУ в Одесской области. 

Встановлено квоти на імміграцію ІТ-фахівців

Уряд підтримав пропозицію Мінцифри щодо встановлення квоти на імміграцію. Відтепер 5000 іноземних спеціалістів матимуть можливість за додатковою квотою отримати посвідку по постійне проживання та працювати в українських компаніях без оформлення робочої візи. Що це значить?