Доминанта

Зміни в охороні прав інтелектуальної власності

27 июня 2019

12 червня 2019 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 496, згідно з якою буде істотно збільшено розмір зборів за підготовку до державної реєстрації авторського права і договорів, які стосуються права автора на твір, а також розміри зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності.

Зокрема, в 4 рази буде збільшено вартість реєстрації торговельних марок, так як зараз за подачу заявки на реєстрацію ТМ потрібно заплатити 1000 грн. (+1000 за кожен додатковий клас), з набранням чинності постановою вартість становитиме 4000 грн., (+ 4000 за кожен додатковий клас).

Акцентуємо Вашу увагу на майбутні зміни в цій сфері і рекомендуємо подати заявку на реєстрацію ТМ до 18.07.2019 року, адже це дозволить заощадити Вам кошти.

 

 

Теги:

Рейтинг страницы: 5/5 на основе 2 оценок.
Другие публикации


Зменшення тиску на бізнес з боку органів ринкового нагляду та посилення відповідальності за продаж неякісної нехарчової продукції

12 листопада Верховною Радою України у першому читанні ухвалено законопроект № 2172 щодо ринкового нагляду.

Його суть полягає в тому, щоб захистити українського виробника від контрабанди та фальсифікату.

Спрощення митного оформлення товарів відтепер і в Україні

Підписано законопроект №1048, який запроваджує в Україні інститут авторизованого економічного оператора (АЕО) та наближує митні процедури до стандартів ЄС.

Що надає програма АЕО для підприємств:

Обсяги доходів ФОП планують підвищити

У Верховній раді зареєстрували законопроект № 2338 «Про внесення змін до Податкового кодексу України про заходи щодо детінізації обігу товарів і послуг».