Про компанію

Адвокатська фірма «ДОМІНАНТА» успішно почала свою діяльність на правовому полі Одеси ще в 2003 році. В даний час ми є не тільки провідною регіональною юридичною фірмою України, а й надаємо всебічну правову підтримку закордонним клієнтам. За час роботи нам вдалося завоювати репутацію надійного партнера бізнесу. Підтвердженням цього служать тривалі і міцні ділові відносини з широким колом компаній як в Україні, так і за кордоном.

АО «КФ« ДОМІНАНТА »представляє собою професійне об’єднання досвідчених фахівців найвищої кваліфікації. В нашій команді юристи, які спеціалізуються на господарському, цивільному, податковому, корпоративному, земельному та кримінальному праві; досвідчені професіонали в сфері нерухомості, будівництва, вирішення кредитних питань (закриття кредитів, повернення заставного майна), досудового врегулювання спорів, а в разі потреби і представництво в судах всіх інстанцій. У штаті фірми працює фахівець з внутрішнього аудиту, який супроводжує процес проведення або самостійно здійснює повний бухгалтерський та економічний аудит компаній.

Одним з конкурентних переваг АО «КФ« ДОМІНАНТА »є наявність фахівців, що спеціалізуються в законодавстві Російської Федерації. Крім того, ми ефективно здійснюємо комплексний юридичний супровід підприємницької діяльності наших клієнтів, реалізацію інвестиційних проектів, надаємо консультації з питань банківського права, представляємо інтереси в кредитних спорах. З нами можна бути впевненим в тому, що при виникненні будь-яких правових труднощів Вам буде надана якісна і своєчасна правова допомога.

Наші принциповість в підборі співробітників і ставка на професіоналізм завжди виправдані. Колектив АО «КФ« ДОМІНАНТА »- це наш головний, надійний капітал, який з часом тільки примножується.

arrow
about pic
about pic
about pic
about pic
about pic
about pic
about pic
about pic
about pic
about pic
about pic
about pic
about pic
about pic
about pic
about pic
arrow