Оформлення дозволу на працевлаштування

У 2017 році вступили в силу чергові зміни до законодавчих актів, що регулюють в тому числі і порядок видачі дозволів на працевлаштування. Слід зазначити, що нова процедура має ряд істотних переваг і спрямована на лібералізацію політики працевлаштування іноземних громадян в українських компаніях та заохочення інвестування в них.

Так, були скасовані вимоги до «унікальної» кваліфікації іноземця, передбачена можливість працевлаштування іноземців у ФОП-ів, введено поняття «особливі» категорії іноземців, для яких можливе оформлення дозволу на роботу на термін до 3-х років, скорочений список необхідних документів і ін .

Однак, з огляду на той факт, що дозвіл на працевлаштування в переважній кількості випадків був підставою для отримання посвідки на тимчасове проживання, слід звернути увагу, що введені вимоги по мінімальній заробітній платі для іноземців – 41 730/20 865 грн. (Залежно від місця працевлаштування) для всіх категорій за винятком «особливої», впроваджена плата за продовження дозволу на працевлаштування, змінені терміни розгляду заяв про видачу і продовження і інше. Крім того, процедура суттєво «оновилася», а отже, нова практика правозастосування тільки формується, що обумовлює неоднозначне тлумачення норм, породжує незручності і складнощі.

АО «КФ «Домінанта» має багатий практичний досвід в легалізації праці іноземців. Запорукою високої якості пропонованих послуг безперечно є наша команда. Наші фахівці мають унікальний практичний досвід, володіють усіма необхідними навичками для максимального опрацювання всіх важливих питань на експертному рівні і створення для своїх клієнтів персональних способів легалізації.

Ми пропонуємо наступну схему співпраці з нашою компанією:

  • ПЕРВИННА КОНСУЛЬТАЦІЯ У НАС В ОФІСІ І ВИЗНАЧЕННЯ НАЙБІЛЬШ ОПТИМАЛЬНОГО ВАРІАНТА ОФОРМЛЕННЯ ДОЗВОЛУ НА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ
  • ОТРИМАННЯ І АНАЛІЗ НАШИМИ СПЕЦІАЛІСТАМИ ДОКУМЕНТІВ КЛІЄНТА
  • ВИБІР КЛІЄНТОМ НАЙБІЛЬШ ОПТИМАЛЬНОГО ПАКЕТУ ПОСЛУГ
  • ПІДПИСАННЯ ДОГОВОРУ НА НАДАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ
  • ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ НА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Вартість послуг АО «КФ «Домінанта» по цьому напрямку становить від 1 000 грн, в залежності від обсягу робіт.

Якщо Ви все ж вирішили оформити дозвіл на працевлаштування самостійно, рекомендуємо взяти до уваги наступні факти:

  • Проаналізувати і визначити категорію, в яку Ви потрапляєте для визначення правильного переліку документів;
  • Зібрати і підготувати документи, у відповідності зі своєю категорією;
  • Здійснити всі дії, з дотриманням вимог чинного законодавства і термінів законного перебування на території України, встановлених для громадян країни резидентства іноземця;
  • Дотримати встановлені терміни на оплату держмита, терміни при продовженні дозволу на працевлаштування.

Дозвіл на працевлаштування в Україні на сьогоднішній день є не тільки підставою для оформлення посвідки на проживання, а й можливістю легального заробітку для іноземців. Однак, як випливає з вищевикладеного, процедура його отримання є досить складною як з юридичного боку, так і вимагає значних витрат часу, ресурсів і сил. Фахівці нашої компанії нададуть Вам необхідну правову підтримку в повному обсязі для гарантування отримання Вами максимального результату в найкоротші терміни.

Ми працюємо на результат!