Реєстрація ТОВ

Для ведення легального бізнесу в Україні необхідно зареєструватися як фізична особа – підприємець (ФОП) або створити юридичну особу у формі товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ). Саме ТОВ є найбільш поширеною формою для організації бізнесу. Це пов’язано з легкістю і зручністю у використанні такого виду юридичної особи. Близько 70% підприємств в Україні є саме товариствами з обмеженою відповідальністю.

Ви можете самостійно здійснити реєстрацію ТОВ

Всі вимоги до установчих документів та процедура реєстрації відображені в законі. Не дивлячись на детальну регламентацію створення фірми, підприємці, які вирішили створити фірму, стикаються з низкою труднощів.

Найбільш поширеними є:

 • правильне визначення виду діяльності (КВЕД);
 • визначення необхідного переліку документів для реєстрації ТОВ;
 • складання установчих документів, що відповідають законодавству;
 • правильна подача документів;
 • отримання відмови в прийнятті документів через подачу неповного пакету документів;
 • отримання відмови в реєстрації ТОВ у зв’язку з невідповідністю статуту або установчого протоколу законодавству;
 • вибір системи оподаткування або визначення необхідності в реєстрації підприємства платником ПДВ;
 • визначення структури виконавчих органів (директор, дирекція), обмеження їх повноважень.

Наші фахівці мають значний досвід в сфері реєстрації, що дозволяє розробити документи фірми по всім нормам і вимогам законодавства і створити підприємство практично з мінімальною участю з Вашої сторони.

Вам необхідно буде прийти до нас офіс лише двічі, решту ми зробимо самі.

Схема співпраці з нашою фірмою виглядає наступним чином:

 • КОНСУЛЬТАЦІЯ В ОФІСІ АО «КФ «ДОМІНАНТА»
 • ВИЗНАЧЕННЯ І ВИБІР ПАКЕТУ ПОСЛУГ
 • ОТРИМАННЯ ВІД КЛІЄНТА НЕОБХІДНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ТОВ
  ПІДПИСАННЯ УСТАНОВЧИХ ДОКУМЕНТІВ В ОФІСІ АО «КФ «ДОМІНАНТА»
 • Підписання установчих документів в офісі АО «КФ «ДОМІНАНТА»
 • РЕЄСТРАЦІЯ ТОВ І ПОСТАНОВКА ЙОГО НА ПОДАТКОВИЙ ОБЛІК
 • ПЕРЕДАЧА КЛІЄНТУ ДОКУМЕНТА ПРО ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЮ ТОВ
 • АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПРИ НЕОБХІДНОСТІ

Вартість послуг АО «КФ «ДОМІНАНТА» по цьому напрямку становить від 4 000 ГРН, в залежності від обсягу робіт.

При наявність вільного часу і бажання заощадити гроші на послугах фахівців можливо створити ТОВ самостійно. Для цього Вам необхідно слідувати такими етапами:

Етап №1

Вибір найменування фірми та перевірка його на унікальність в реєстрі юридичних осіб; підбір видів економічної діяльності (КВЕД) на підставі направлень діяльності фірми;

Етап №2

Складання установчих протоколу, в якому необхідно вказати найменування, місцезнаходження, засновників фірми, розмір статутного капіталу і розподіл часток у ньому, інформацію про виконавчий орган (директора, дирекції) підприємства. Складання статуту, в який крім зазначених відомостей, за винятком інформації про директора, необхідно вказати предмет і цілі діяльності, порядок розподілу прибутку і збитків, органи управління та їх компетенцію, порядок підписання установчих документів та внесення змін до них, порядок формування і прийняття рішень контрольно -ревізійної органів, формування статутного капіталу і резервного фонду, порядок ліквідації і реорганізації товариства;

Етап №3

Заповнення заяви на державну реєстрацію фірми (одночасно з такою заявою може бути подано заяву на застосування спрощеної системи оподаткування та ПДВ) та подача документів на реєстрацію фірми в реєстраційну службу, яка уповноважена проводити реєстрацію ТОВ на території міста Одеси та Одеської області;

Етап №4

Отримання виписки про державну реєстрацію ТОВ;;

Етап №5

Відкриття банківського рахунку та отримання електронного цифрового підпису.

 

Як бачимо, робота по реєстрації ТОВ в Україні, досить трудомістка, вимагає витрати великої кількості часу і таїть в собі безліч нюансів. У свою чергу ми розуміємо, що підприємець повинен бути максимально зосереджений на прийнятті управлінських рішень та розвитку бізнесу. З Консалтингової фірмою «Домінанта» Ви отримаєте готове підприємства, витративши при цьому всього лише час на 2 консультації в нашому офісі.

Позбавте себе від головного болю при реєстрації ТОВ, нехай цим займаються професіонали.

За 2016 рік АТ «КФ« Домінанта »зареєструвала 296 суб’єктів підприємницької діяльності в Одесі, з яких 200 – це товариства з обмеженою відповідальністю.

Ми з упевненістю можемо сказати, що наші знання і досвід – ключ до успіху Вашого бізнесу.

Реєстрація ТОВ