Реєстрація та ліквідація бізнесу

Протягом багатьох років одним з основних напрямків діяльності консалтингової фірми «Домінанта» є супровід бізнесу: реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, комплексний супровід підприємств, реорганізація юридичних осіб, внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, а також припинення діяльності фізичних осіб-підприємців та ліквідація юридичних осіб.

Переваги реєстрації бізнесу з нами

Незалежно від роду діяльності, бізнес в Україні знаходить своє відображення в підприємствах (різного роду організаційно-правових формах). Десятки разів ми стикалися з випадками, коли власниками були, некоректно підібрані види діяльності свого бізнесу, в зв’язку з чим були значно збільшені витрати як фінансові, так і тимчасові на створення і ведення своєї діяльності. Вибір оптимальної форми ведення свого бізнесу, а також підбір найбільш придатної системи оподаткування позбавить Вас від зайвого клопоту. Присвятивши лише 20 хв з фахівцями нашої компанії Ви продовжуєте свою роботу далі, а ми, в свою чергу, займаємося усіма особливостями обраних напрямків: розробка та підготовка установчих документів з урахуванням особливостей Вашого бізнесу, підготовка заяви на реєстрацію підприємства, виїзди до державного реєстратора, постановка на облік в податковій, відкриття банківського рахунку, отримання печатки та ін.

Ліквідація підприємства

Сама процедура ліквідації підприємства займає тривалий термін, оскільки передбачає багатоетапний процес. При ліквідації підприємства ми запропонуємо оптимальну форму для закінчення діяльності Вашого бізнесу. Підготовка рішення про ліквідацію, призначення ліквідаційної комісії, правильне складання розподільчого балансу, закриття банківських рахунків, підготовка переліку документів необхідних для ліквідації підприємства в податкових органах, виключення запису з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських організацій. Завдяки досвіду, фахівці нашої компанії допоможуть підібрати концепцію ведення Вашого бізнесу і виконати всі необхідні дії для його відповідної реєстрації при Вашій мінімальної участі в цих процесах.